Wygrana sprawa sądowa o kredyt indeksowany do franka szwajcarskiego przeciwko Bankowi BPH S.A.

Wygrana sprawa sądowa o kredyt indeksowany do franka szwajcarskiego przeciwko Bankowi BPH S.A.

Dnia 24 stycznia 2024 roku Sąd Okręgowy w Katowicach, jako instancja I, wydał wyrok w sprawie kredytu indeksowanego do franka szwajcarskiego, przynosząc znaczący sukces Kredytobiorcom reprezentowanym przez Kancelarię Adwokacką Adw. Marka Bańczyka. Sprawa, oznaczona sygnaturą akt II C 1367/21, ujawniła się jako istotny wyrok, umacniający prawa kredytobiorców wobec nieuczciwych praktyk banków.
W wyniku profesjonalnej i zdecydowanej obrony przedstawionej przez Kancelarię Adwokacką Adw. Marka Bańczyka, Sąd stwierdził naruszenie przepisów dotyczących kredytów indeksowanych do walut obcych przez Bank BPH S.A. To ważne zwycięstwo nie tylko dla bezpośrednio zainteresowanych Klientów kancelarii, ale także dla wszystkich posiadaczy podobnych kredytów.
Wynik tej sprawy nie tylko oznacza sprawiedliwość dla kredytobiorców, ale również stanowi przestrogę dla innych osób znajdujących się w podobnej sytuacji. Wygrana ta pokazuje, że walka o prawa konsumentów ma sens, a prawnicy specjalizujący się w tego typu sprawach, tak jak Kancelaria Adwokacka Adw. Marka Bańczyka, potrafią skutecznie bronić swoich klientów.
Zachęcamy wszystkich poszkodowanych kredytobiorców do skorzystania z doświadczenia Kancelarii Adwokackiej Adw. Marka Bańczyka. Jej zespół prawników specjalizuje się w sprawach związanych z kredytami indeksowanymi do walut obcych i jest gotów podjąć się wyzwań związanych z ochroną praw konsumentów.
Ten wyrok Sądu Okręgowego w Katowicach to jedynie pierwszy krok, a Kancelaria Adwokacka Adw. Marka Bańczyka jest gotowa kontynuować walkę o sprawiedliwość na kolejnych etapach postępowania sądowego. Jeśli znalazłeś się w podobnej sytuacji, skonsultuj swoją sprawę z profesjonalistami, którzy podejmą się jej z determinacją i skutecznością, tak jak czyni to Kancelaria Adwokacka Adw. Marka Bańczyka.